Titles you rated
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.5- Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
Black BirdRated ★ 3.0- A Murder at the End of the WorldRated ★ 2.5
- The Glory Part 2Rated ★ 2.0
- The Glory Part 1Rated ★ 2.5
- Mask GirlRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5- Fellow TravelersRated ★ 4.0
Dark MatterRated ★ 3.5- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.0- The White Lotus Season 2Rated ★ 3.0
- The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5