Series
Ratings
93- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5- AemaRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0- Death's GameRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- Shop of the LampRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
MononokeRated ★ 5.0
ClaymoreRated ★ 4.0
Bokurano: OursRated ★ 4.0
Baccano!Rated ★ 5.0- The 8 ShowRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5