Movies
Ratings
403
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 3.5
Dark CityRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.5
Green SnakeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
FargoRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.5- A PromiseRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
The Long Kiss GoodnightRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.5