Series
Ratings
63
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Queen's FlowerRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Scorched Rice Teacher and Seven PotatoesRated ★ 4.5
- 2003 Sin GyeonujingnyeoRated ★ 5.0
- My Love ToramRated ★ 3.5
Jang Gil SanRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5- Six SiblingsRated ★ 4.0
- Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.0
BodyguardRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 4.0
PianoRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 3.0