Series
Ratings
55- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0- Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
- The OARated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0