Series
Ratings
84- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Arcane Season 2Rated ★ 5.0
- Geek GirlRated ★ 2.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Black Clover Season 2Rated ★ 4.0
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
- The Silent SeaRated ★ 2.5