Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- TempestRated ★ 2.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- ReservatetRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.0
- The Gilded Age Season 2Rated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 2.5- 원경: 단오의 인연Rated ★ 3.0
- Zero DayRated ★ 2.5
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Love ScoutRated ★ 1.5
- TriggerRated ★ 1.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5