Titles you rated
The Good DoctorRated ★ 3.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 3.5- 스누피와 피너츠Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.0
Dr. RintarōRated ★ 3.5
Saiyuki Reload BlastRated ★ 3.0
Hakumei and MikochiRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.0