Series
Ratings
59
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Tokumei kakarichô Tadano HitoshiRated ★ 3.0
Tokumei kakarichô Tadano HitoshiRated ★ 3.0
Tokumei kakarichô Tadano HitoshiRated ★ 3.5
Tokumei kakarichô Tadano HitoshiRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
- Seoul 1945Rated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.0
A Song to the SunRated ★ 3.0
Golden CrossRated ★ 4.0- 90 Days, Time to LoveRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 4.0- Big ManRated ★ 4.0