Movies
Ratings
381- Another Cinderella StoryRated ★ 3.5
Fifty Shades FreedRated ★ 3.5- House With A Nice ViewRated ★ 2.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
OnceRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 3.0

MementoRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0- Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0