Series
Ratings
24
SKY CastleRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Blue TowerRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Over the RainbowRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5