Titles you rated
- First LoveRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Youn's KitchenRated ★ 3.5
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0