Series
Ratings
24
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 5.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0