Series
Ratings
11
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0