Movies
Ratings
400- Private EyeRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Mad MaxRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 0.5- PapermanRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 1.0
HarmonyRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 0.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 3.0