Series
Ratings
77- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Better Call SaulRated ★ 4.5
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 5.0- BoJack HorsemanRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
SupergirlRated ★ 2.5
SupergirlRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 4.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 1.5- BoJack HorsemanRated ★ 4.5
- BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0