Titles you rated
SkinsRated ★ 4.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 4.0- Into the Unknown: Making Frozen 2Rated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
K-ON!!Rated ★ 3.5
K-ON!Rated ★ 3.5- 맑음 때때로 뿌이뿌이Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0