Series
Ratings
105
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
- Witch HuntRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5- Ohlala CoupleRated ★ 3.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 1.0