Series
Ratings
36
High KickRated ★ 5.0
Legend of Hyang DanRated ★ 1.0- Korean Ghost Stories-SsibajiRated ★ 2.0
- The Three Female RunawaysRated ★ 2.0
Housewife Kim Kwang Ja's 3rd ActivitiesRated ★ 3.5
Queen InsooRated ★ 3.0- The Wedding PlannerRated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 1Rated ★ 4.0
The King and IRated ★ 3.0
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 2.5- The LoverRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0