Series
Ratings
45
Big Little LiesRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Half Blue SkyRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Haneuljae's MurderRated ★ 1.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
정의의 아군Rated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 0.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 2.5
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.5