Series
Ratings
35
Haneuljae's MurderRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
PastaRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5