Series
Ratings
15
GiantRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0