Titles you rated
Tremors 2: AftershocksRated ★ 2.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0- My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 2.5
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 4.0
A Cruel AttendanceRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Take OffRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Hachi-koRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
NightmareRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0