Movies
Ratings
985
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.0
Walk UpRated ★ 4.0- Nice to meet youRated ★ 3.0
The Woman Who RanRated ★ 4.0- 函館でさよならRated ★ 3.0
- The Transfer StudentRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Meshes of the AfternoonRated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- YoloRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5