Series
Ratings
77
HavenRated ★ 3.5
Strike BackRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
CastleRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
CastleRated ★ 3.5
CastleRated ★ 4.0
CastleRated ★ 3.5
Wayward PinesRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0