Titles you rated
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0