Movies
Ratings
100
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Highway StarRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0