Series
Ratings
64
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 0.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Beautiful MindRated ★ 5.0
Clinic on the SeaRated ★ 5.0
Love ShuffleRated ★ 5.0
Code Blue Season 2Rated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0