Series
Ratings
38
ChernobylRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
Yona of the DawnRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 1.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 2.0
Dr. FrostRated ★ 1.0
Sharp2Rated ★ 4.5- Sharp3Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0