Movies
Ratings
608
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 5.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 3.5- Super Star LeeHyoriRated ★ 4.0