Series
Ratings
236- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Juvenile JusticeRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- Teenage ParentsRated ★ 0.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 2.5- KiddingRated ★ 4.0