Movies
Ratings
105- SinglesRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 2.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 1.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 2.5
HitchRated ★ 2.0
Sex and the City 2Rated ★ 2.5
The Girl Next DoorRated ★ 1.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.5
Pitch PerfectRated ★ 1.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 1.5
Steal My HeartRated ★ 1.5