Series
Ratings
65
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Paradise PDRated ★ 5.0
Paradise PDRated ★ 5.0
Paradise PDRated ★ 5.0- Space ForceRated ★ 5.0
- Space ForceRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Yu Yu HakushoRated ★ 5.0- Black MirrorRated ★ 3.5
Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 4.5
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0