Series
Ratings
47
Voice season1Rated ★ 2.5
Save MeRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5

Missing NineRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5