Series
Ratings
31
Princess HoursRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 0.5
Jeong Do JeonRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- Blue TowerRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 0.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.0