Series
Ratings
16
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0