Series
Ratings
141- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.0- PerceptionRated ★ 2.5
Sabrina, the Teenage WitchRated ★ 2.5- Everybody Hates ChrisRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0- YoungerRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5