Titles you rated
Please Love The Useless MeRated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.0- Heartless CityRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.5
Being Human Season 1Rated ★ 2.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5
JinRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 1.5
SkinsRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0