Series
Ratings
100
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
TripleRated ★ 2.0
Merry MaryRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.0
Five FingersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 1.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
On AirRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 1.0
TorchwoodRated ★ 4.0