Series
Ratings
12
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0