Titles you rated
- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 4.5
Lost in AustenRated ★ 2.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Please Love The Useless MeRated ★ 5.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 5.0
Take Me to Love & Meal Season 2Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Take Me to Love & MealRated ★ 4.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 4.5
The Lovers of Share HouseRated ★ 4.5
天皇の料理番Rated ★ 4.0
大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 5.0
Chanpon TabetakaRated ★ 4.5
My Husband is a CartoonistRated ★ 4.0
우에노 주리와 다섯개의 가방Rated ★ 3.0