Titles you rated
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
- GachiakutaRated ★ 4.0
- Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
- Takopii's Original SinRated ★ 4.0
- Dan Da DanRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5- Sakamoto DaysRated ★ 4.0