Movies
Ratings
82
My Big Fat Greek Wedding 2Rated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 5.0
TrashRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0