Series
Ratings
163- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
- The Bear Season 1Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Melo MovieRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Love ScoutRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Good PartnerRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5