Titles you rated
Love & SecretRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 2.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 2.0
Two MothersRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 3.0
The Great WivesRated ★ 4.0- Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.5
BloodRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 1.0