Series
Ratings
37
Stranger ThingsRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Silver SpoonRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
わが家の歴史Rated ★ 4.5
Furuhata Ninzaburo SP The Spanish Embassy MurderRated ★ 3.5
MR. BRAINRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
35세의 고교생Rated ★ 4.5
스크랩 티쳐 - 교사 부활Rated ★ 3.5
Kaibutsu-kunRated ★ 2.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.0
Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 3.5
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Buzzer BeatRated ★ 3.0
Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0