Series
Ratings
74- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 5.0
Thus spoke Kishibe Rohan Season 3Rated ★ 3.0
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 3.5
Shadows House Season 1Rated ★ 3.5
Second to Last LoveRated ★ 4.0
Second to Last Love Season 2Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0- Santa Clarita DietRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- Santa Clarita DietRated ★ 3.0
- Santa Clarita DietRated ★ 3.0