Series
Ratings
157- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- KarmaRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- The WitchRated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- DoubtRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5- AtypicalRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.0