Series
Ratings
96- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5- D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 0.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Emily in ParisRated ★ 2.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0