Series
Ratings
190
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5- 20th Century Hit SongRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- Earth ArcadeRated ★ 4.0